Görüntü İşleme Eğitimi

Görüntü İşleme Eğitimi

Savunma sanayi ve birçok alanda sıklıkla kullanılan görüntü işleme teknolojisini detaylı bir şekilde hem de  ücretsiz öğrenmek ister misiniz ? OpenCv kütüphanesi kullanarak elde ettiğiniz görüntüler üzerinden  çalışmalar mı ortaya koymak istiyorsunuz ? Akıllı sistemler üzerine projeler mi gerçekleştirmek istiyorsunuz ? O zaman Görüntü İşleme Eğitimi tamda sizin için,üstelik ücretsiz.

Görüntü İşleme Nedir ?

Görüntü işleme, kaydedilmiş veya ölçülmüş görüntülerin elektronik ortamda belli bir amaca veya amaçlara yönelik yapılan bir çalışmadır.

Görüntü İşleme Eğitimlerini Kimler Takip Edebilir?

Savunma sanayi dahil birçok akıllı sistemler üzerine meraklı olan, kendini görüntü işleme üzerine çalışmayı amaç edinmiş ve aklında oluşan “Görüntü İşleme Acaba Nasıl Yapılır ?” sorusunu cevabını bulmak isteyen herkes bu dersi takip edebilir.

Görüntü İşleme Eğitimi Neleri Kapsıyor?

Görüntü işleme alanında sıkça kullanılan OpenCv  kütüphanesinin temel konularından başlayarak ileri düzey çalışmalarıda içinde barındıran bir eğitim sizi beklemektedir. Yapılan işlemleri detaylıca uygulamalı olarak göstererek anlaşılması kolay hale getirilmiştir. Ayrıca derslerde yapılan çalışmalar kullanılarak gerçek hayat problemlerine çözüm üzeren projeler (Nesne tanıma,yüz tanıma,plaka tanıma gibi) ile de öğrendiklerinizi kolayca pekişecektireceksiniz.

Yayınlanan Görüntü İşleme Eğitimleri

 

453

Haftalık Bülten

Mobilhanem'de yayınlanan dersleri haftalık mail almak ister misiniz?