Anotasyon

Java Eğitimi

Programlama dünyasının en çok kullanılan dillerinden biri olan Java‘yı en ince ayrıntısına kadar hem de Ücretsiz öğrenmek ister misiniz ? Sizde programlama dünyasına yeni mi adım attınız ? Java iş görüşmelerine mi hazırlanıyorsunuz ? Bildiklerinizi hatırlamak mı istiyorsunuz ? Java ile Android mi yazmak istiyorsunuz ? Java Eğitim’i tam olarak sizler için hemde  ÜCRETSİZ.

Java nedir ?

Java Sun Microsystems tarafından 1995 yılında piyasaya sürülen bir programlama dilidir. Açık kaynak kodludur. Nesneye yönelik (Object Orianted) bir dildir. JVM sayesinde platformlardan bağımsız çalışan bir dil olduğu için oldukça popülerdir. Java günümüzde tüm bilgisayar ve mobil cihazlarda çalışabilmektedir. Şu an Oracle tarafından desteklenmektedir.

Bugün birçok büyük şirket hem Türkiye’de hem de dünya genelinde Java dilini aktif olarak kullanmakta ve uygulamalar geliştirmektedir.

Java Eğitimi’miz kimler için ve kimler takip edebilir?

Java ders serimizi sıfırdan hiç bilmeyen arkadaşlara yönelik anlattığımız için programlama dünyasına ilk defa adım atan, bildiklerini hatırlamak isteyen, iş görüşmelerine hazırlanan, android geliştirmek isteyen herkes bu ders serimizi takip edebilir. Anlamadığınız her noktayı konu altından soru olarak sorabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sorulara cevap verilmektedir.

Ayrıca Java Eğitimi’ni hazırlayan ekibimiz aktif olarak Java dünyasının içinde ve büyük şirketlerde kod yazmaktadır. Dolayısıyla direk tecrübeli arkadaşların hazırladığı Java eğitimi bulunmaz bir fırsattır.

Java Eğitimi neleri kapsıyor?

Sıfırdan, yani Java kurulumundan başlayıp ileri düzey derslere kadar anlattığımız ve anlatmaya devam ettiğimiz derslerimiz sürekli güncellenmektedir. Temel Java’nın yanında Nesne Yönelimli Programlama’yıda en ince ayrıntısına kadar anlattık ve bol bol örnekler verdik. Şu an da veri yapıları ve  multithread işlemler gibi daha ileri düzey java derslerimiz sizler için hazırlanmaktadır.

Ayrıca Spring Boot, Test Otomasyon ve Unit Test gibi konular sitemiz de ilerleyen zamanlar da yer alacaktır. Yani işin özeti komple bir set sizler için hazırlanıyor.

Yayınlanan Java Dersleri

Java Nesne Yönelimli Programlama

Java 8 Yenilikleri

2307

Haftalık Bülten

Mobilhanem'de yayınlanan dersleri haftalık mail almak ister misiniz?