Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu. Fusce viverra neque at purus laoreet consequa. Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Hakkımızda

mobilhanem.com

Mobilhanem;

IOS, Android ve Windows Phone platformlarında yazılım geliştirecek arkadaşlara kaynak sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir blogtur. Bu blogta mobil yazılım ile ilgili içerikleri, projenizde uygulamak istediğiniz ya da aradığınız bir özellik ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Yaptığımız ve üzerinde çalıştığımız projeler/işler süresince edindiğimiz bilgileri, deneyimleri, karşılaştığımız problemleri ve bilgi birikimlerimizi paylaşmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca, hepimizin malumudur ki ios ve android yazılım hakkında yeterli miktarda Türkçe kaynak bulunmamaktadır. Onlarca kitap olmasına rağmen bu kitaplarda basit düzeyde ders anlatılmıştır ve projelerdeki gereksinimleri karşılamada yeterli olmayabilmektedir. Bu alandaki Türkçe kaynak yetersizliğini gidermek amacıyla da kurulan mobilhanem.com, sizlere çalışan uygulamaları, uygulamaların kaynak kodlarını ve açıklamalarını da sunup kendi projelerinizde kullanma imkanı sağlayacaktır.

Umarız çalışmalarınıza bir nebze de olsa faydamız dokunmuştur.

 

  • Özkan

    Neden reklam yok sitenizde. Oysaki gayet yüksek hitli bir site ve ilgi ve alakanız da iyi