Hakkımızda

Biz Kimiz?

Mobilhanem yazılım alanında kendinizi geliştirmeniz ve yeni beceriler edinmeniz için size yardımcı olan bir platformdur. Gelenekselleşen eğitim anlayışından sıyrılıp lokasyon bağımsız eğitim alma imkanı verir ve böylece insanlara eşit şartlarda, sınırlarını kendileri belirleyebildikleri  bir eğitim imkanı sunar. Mobilhanem dinamik bir yapıya sahiptir ve kendini sürekli geliştiren, büyüyen bir platformdur. Güncel bilgileri, sorularınızın cevaplarını, işinize yarayacak ipucu ve çözümleri burada bulabilirsiniz.

Neden Mobilhanem?

 • Güçlü bir takım

Kendini geliştirmek veya yeni beceriler kazanmak isteyen herkesin heyecanına ortak olan, teknik anlamda kendini ve Mobilhanem’i sürekli besleyen, herkesin işini severek yaptığı bir ekip olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yazılım alanının hemen hemen tüm konularında Türkçe eğitim içeriğine sahip olmamızı ve eğitimlerde sürekliliğin olmasını, öğrenmenin ve bilgi paylaşımının gücüne inanan ekibimize borçluyuz.

 • Esnek öğrenme

Yeni şeyler öğrenmek için artık daha fazla kursa gitmenizi, saatlerinizi harcamanızı ve büyük harcamalar yapmanızı istemiyoruz. Sadece cep telefonunuz veya bilgisayarınız ile internetin olduğu her yerde eğitim almanız için size yardımcı oluyoruz. Kendi zaman programınıza göre eğitimlerin hızını ve seviyesini belirleyebilir, eğitimlere istediğiniz zaman başlayabilir ve aynı anda birden çok eğitimi takip edebilirsiniz.

 • Geleceğimiz için katkı

Yaşın, dilin veya mali durumun öğrenmeye engel olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle genç, yaşlı demeden ülkemizdeki her bireyin Türkçe kaynakları kullanarak öğrenmeye devam etmesi en büyük isteğimiz. Bir kişinin bile sevdiği işi iyi yapmasına yardımcı olursak, ülkemizin geleceği için bir katkıda bulunmuş olacağımıza inanıyoruz.

482

10 Yorum

 • KAMU KURULUŞUNDA ÇALIŞIYORUM JAVA ÖĞRENMEK İSTİYORUM.BU KONU HAKKINDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM.

 • Sitenize reklam alırsanız, isteyen arkadaşlarımızın bu reklamlara kasıtlı bir şekilde tıklaması bir gelir oluşturacaktır.

  Bu gelirin eğer siz istemiyorsanız her ay seçeceğimiz anketle kod sever bir ilkokul öğrencimize verilmesini düşündüm…

  Daha başka şekillerde faydalı olabiliriz.

  Lütfen siteye reklam alın derli toplu bir yere koyun ve her bilgi aldığımızda ufakta olsa bir yerlere katkımız olsun… Ne olur içeriğe ulaşmayı engellemesin ve gözümüze gözümüze sokmayın… Reklamlar sayfası bile olur 😀

  Saygı ve sevgilerimle…

 • Niyetinizin daim, işinizin kolay, gayretinizin verimli ve herkese örnek olmasını diliyorum…

Haftalık Bülten

Mobilhanem'de yayınlanan dersleri haftalık mail almak ister misiniz?