python dersleri

Python Eğitimi

Merhaba
mobilhanem.com da Python Eğitim Serisi derslerine hoş geldiniz. Python programlama eğitim serisi hiç programlama bilgisi olmayan kişilerin bile sıfırdan başlayıp ileri derece Python programlama öğrenmesini hedeflemektedir. Bu eğitim serisi ile Python nedir? Neden Python? Python nerelerde kullanılır? Sorularının da cevabını bulacaksınız.

Python Nedir ve Neden Python?

Neden mi Python öğrenmelisiniz? Çünkü Python öğrenilmesi çok kolay  sade bir programlama dilidir.  Python Nesne Tabanlı, Yorumsal, Modüler ve Etkileşimli, Yüksek seviyeli bir dildir.  Hala Bir sebep mi arıyorsunuz öğrenmek için; Çünkü Python dünyanın en popüler programlama dili.

Python Eğitim Serisi Kimlere Hitap Ediyor?

Bu eğitm serisi hiç programlama bilgisi olmayan kişilere , Python başlangıç seviye bilipte kendini geliştirmek isteyen kişilere ve Python Programlama ile proje geliştirmek isteyen kişilere hitap ediyor. Açıkçası bu eğitim serisi her seviyeye hitap ediyor. Bu eğitim serisi için bilgisayar bilginizin olması yeterli.

Python Eğitim Serisinde Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitim serisi ile Python kurulumu, başlangış seviye Python bilgileri, Python Fonksiyonlarını ve Python ileri seviye fonksiyonları, Python ile modül ve paket geliştirme ve kullanma, Python Nesne Tabanlı Programlama, Python Dosya işlemleri, Python Veritabanı işlemleri, Python ile Web uygulama geliştirme ve Python ile Görsel Programlama konularını öğrenmiş olacaksiniz.

Python Nerede Kullanılır?

Nerede kullanacaksınız Python programlama dilini; Yapay Zeka, Veri Bilimi, Blockchain, Robotik, Siber Güvenlik, Gümülü Sistem, Web Programlama, Oyun Programlama ve Aklınıza gelebilecek birçok şey, Python ile yapacaklarınız sizin hayal gücünüze  bağlı. Gelin hep beraber Python programlama dilinin yükselişini izleyelim

Python Dersleri

     

5585

Haftalık Bülten

Mobilhanem'de yayınlanan dersleri haftalık mail almak ister misiniz?