Mobil Uygulama Geliştirici Anketi

Merhaba arkadaşlar,  Turkcell in desteği ile kurulan ve çoğumuzun bildiği Geleceği Yazanlar platformunun düzenlediği mobil uygulama geliştirici anketinden bahsedeceğim. mobilhanem.com olarak , tıpkı Geleceği Yazanlar platformu gibi ; mobil yazılıma ilgi duyan kişilere; yol gösterici , paylaşımcı , destekleyici ve araştırmacı bir yapıda hareket ederek , mobil yazılımı yaygın bir hale getirmeye çalışıyoruz.

Geleceği Yazanlar platformunda yer alan anket deki amaç  , ülkemizdeki mobil uygulama geliştiricilerin profilini çıkartmak. Bu sektöre ilgi duyan ne kadar çok kişi bu anketi doldurursa, değerlendirme açısından o kadar faydalı olacaktır. Ankette sorulan sorular; mobil uygulama geliştirirken karşılaşılan en büyük zorluklardan tutun, yazılım geliştirirken kullandığımız en önemli kaynaklara kadar bir çok soru yer almaktadır. Ayrıca, anketin sonunda kendinizi tanıtabilir , yapmış olduğunuz mobil uygulamalardan bahsedebilirsiniz. Hem anketin sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi açısından hem de kendinizi yazılım dünyasına tanıtmak açısından önemli bir unsur.

Ayrıca, Geleceği Yazanlar ekibi ,anketi dolduran her 25.kişiye de dünyanın en yaygın mobil uygulama geliştirme kitaplarından birisi olan Mobil Geliştiricinin Galaksi Rehberi isimli kitabı hediye etmektedir. 25.nci kişi neden sen olmayasın 🙂

Evet arkadaşlar bahsetmiş olduğum bu anketi doldurmak isterseniz eğer burayı tıklayınız.

 

0

Alper Beyler

Yüksek Lisans: Çankaya Üniversitesi / Bilgisayar Mühendisliği
Lisans: Çankaya Üniversitesi / Bilgisayar Mühendisliği (4/3.30) (2010-2014)
Lisans : Viyana Teknik Üniversitesi / Bilgisayar Bilimleri (2013)

Yorum Yaz

Haftalık Bülten

Mobilhanem'de yayınlanan dersleri haftalık mail almak ister misiniz?